Érint ez engem?
Igen, ha

• első éves, nappali tagozatos programtervező informatikus vagy műszaki menedzser alapképzésen (BSc) kezdesz Budapesten
    vagy
  • első éves, nappali tagozatos programtervező informatikus vagy gépészmérnök alapképzésen (BSc, akár duális akár nem duális rendszerben) kezdesz Szombathelyen.

Mi ez?

Az első kötelező órád, ahol személyesen meg kell jelenned és aktívan részt venned 🙂

A kurzusról bővebben ide kattintva olvashatsz.

Mikor és hol?

Első alkalom (Vigyázz, a két campus ütemezése eltér! Írd fel a naptáradba a sajátodat!)

Budapest2020.09.01. (kedd), 12.30-17.30, gyülekező:11.30 Gömb aula (Északi épület)
Szombathely2020.09.03. (csütörtök), 8:30-17:00, gyülekező: 8:15-8:30 között gyülekező az aulában, 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4, könyvtár előtti lépcsős ülőknél (B épület)

A 2020. őszi tréningalkalmak időpontjait ide kattintva éred el.

Mi fog történni?
Interaktív csoportos órán fogsz részt venni, amit képzett trénerek tartanak.
Az egyetem sok változást, új helyzetet hoz majd az életedben. Új lesz a fizikai környezet, új emberek között és új szerepekben fogod találni magad, új dolgokat és új módon kell tanulnod. Az új tanárok, újfajta feladatok, a megnövekedett mennyiségű információ befogadása és gyakorlatban való alkalmazása új képességeket is vár el tőled. Így úgy gondoltuk, segítjük az új környezetben való eligazodást egy tréninggel a félév elején, ahol lehetőséged lesz beszélgetni és tanulni ezekről az új követelményekről, tippeket kapni ezekhez az új készségekhez.
Ha részletesebben is érdekel a tantárgy tematikája, itt megtalálod:

Hogyan készüljek?
Gyere el! 🙂

Az órák kötelezőek, kredit jár a kurzusért, ezért minden alkalommal névsort is vezetünk!
Nem kell semmit hoznod magaddal, csak a lelkesedésedet és kíváncsiságodat.

Tapasztalatokban gazdag egyetemi éveket kívánunk:
Takács Rita, Csikós Tamás, Mihály Albert, Nagy Viktória, Pásztor-Nagy Anett és Gogibedasvili Anna (Szombathely)

diáktanácsadó pszichológusok